JAMIESON СИБИРСКИ  ЖЕН ШЕН Витамини

Помага во подобрување на менталните и физичките перформанси по периоди на ментален и/или физички напор, стрес, емотивни растројства, промени во средината.

Начин на употреба – возрасни:

Земете 1-2 обложени таблети 2 пати дневно.

Пакување: 100 обложени таблети

479 ден

Опис

JAMIESON СИБИРСКИ  ЖЕН ШЕН

Состав во 1 таблета:

Екстракт од сибирски жен шен (10:1)…………………………………………………..65 mg

(Eleutherococcus senticosus, корен) еквивалентен на 650 mg сурова билка.

 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.