НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 21%

JG Handmade Leather Чанта

Плик ташна, изработена од 100% италијанска кожа, лесно изработена со уникатен дизајн.

Големина на Ташната – 30x17x2

Кратка кожна рачка и долг ланец на рамената.

5,200 ден 4,130 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.