НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 21%

JG Handmade Leather Чанта

Плик ташна, изработена од 100% италијанска кожа, лесно изработена со уникатен дизајн.

Големина на чанта – 30x17x2

кратка кожна рачка и долг ланец на рамената.

5,200 ден 4,130 ден

Нема на залиха

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.