JG Handmade Leather Чанта

Плик ташна, изработена од 100% италијанска коза, лесно изработена со уникатен дизајн.

Големина на чантата – 30 x 17 x 2

кратка кожна рачка и долг ланец на рамената.

5,200 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.