JOHNNIE WALKER RED LABEL Виски

1 л

1,326 ден

Опис

Најпродавано и најпознато шкотско виски на светот.

Вкус формиран од 35 различни виски основи, во кој се прелеваат чадени и зачински мирисни ноти

Совршен пијалак кој се консумира чист, во едноставни миксови или како основа на најпознатите виски коктели

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.