Jump In’ Limited Edition Друштвена игра

Прескокни ги пречките и опасностите и помогни им на зајачињата да се сокријат во своите дупки!

Посебно издание со 100 предизвици и компактна кутија лесна за пренос!

  • Возраст: 7+
  • Броj на играчи: 1
  • Број на предизвици: 100

1,790 ден

Само 1 останати во залиха

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.