Jumping Clay Болница

320 x 70 x 240 мм

1,766 ден

Само 1 останати во залиха

Опис

Стравот од лекари потполно ќе исчезне со храбрите и весели ликови од сеото Болница, на Џампинг Клеј. Во оваа болница дури дарувањето крв е забавно и потполно безболно.

Што се наоѓа во кутијата:

  • 2 рефил кесички од 50г во бела боја
  • 2 рефил кесички од 18г во 2 различни бои (бела и црвена)
  • 6 рефил кесички од 10г во различни бои (црвена, плава, црна)
  • 4 рефил кесички од 5г во различни бои (жолта, портокалова, кафеава, црна)
  • 1 пластичен сад за чување глина
  • Дополнителен материјал
  • Алат за изработка на фигури
  • Упатства за изработка н фигурите
  • Тематски обоена кутија од внатрешната страна

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.