Jumping Clay Птеранодон

110 x 48 x 170 мм

306 ден

Само 1 останати во залиха

Опис

Со ширината на своите крила од 7 метра и долг клун без заби, Птеранодон бил прав летачки диносаурус! Направете свој примерок од овој тип на диносаурус.

Што содржи кутијата:

  • 2 рефил вреќички од 10г во 2 различни бои (жолта, сина)
  • рефил вреќичка од 18г во портокалова боја
  • костур за фигурата
  • алат потребен за изработка на фигурата
  • упатство за изработка на фигурата

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.