Jumping Clay Роза

348 ден

Само 2 останати во залиха

Опис

Розата како најпознат цвет во светот и симбол на љубовта, со право го носи името кралица меѓу цвеќињата. Лесни за изработка, а трајни во Вашиот дом. За разлика од свежото цвеќе, овие рачно изработени производи, ќе останат како спомен и потврда за креативноста и уникатноста на Вашето дете.

Што содржи кутијата:

  • 3 рефил вреќички од 5г во 3 различни бои (бела, зелена и црна)
  • рефил вреќичка од 10г жолта боја
  • 2 рефил вреќички од 18г во 2 различни бои (црвена и кафена)
  • алат потребен за изработка на фигурата
  • упатство за изработка на фигурата

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.