JW BLACK LABEL Џебно виски

0, 2 л

640 ден

Опис

Добро познатиот вкус на JW Black во лесно иновативно пакување од 200 мл.

Земи го со себе на следната летна скара, домашна журка или на фестивал.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.