JW RED LABEL Џебно виски

0, 2 л

314 ден

Опис

Добро познатиот вкус на JW Red во лесно иновативно пакување од 200 мл.

Земи го со себе на следната летна скара, домашна журка или на фестивал.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.