Katy Perry Killer Queen for Women Eau de Parfum Spray

KATY PERRY’S  Killer Queen

Тронот на престолот Killer Queen е со  опоен мирис погоден за кралски семејства. Мирисите на Кети Пери ја слават нејзината нескротлива уметничка визија со мириси на зависност, секој од нив доловува различни аспекти на нејзината единствена личност.

1,635 ден2,510 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

100 мл, 30 мл, 50 мл

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.