Kérastase Blond Absolue Spring Сет за нега на руса коса

Kérastase Blond Absolue Spring сет за нега на руса коса

Blond Absolu Bain Ultra-Violet виолетов шампон за неутрализација на жолти тонови кај руса коса 250мл

Blond Absolu Cicaflash интензивен зацврстувачки балсам за нега на сите типови руса коса 250мл

3,100 ден

Нема на залиха

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.