Kérastase Chroma Absolu Spring Сет за боена коса

Kérastase Chroma Absolu Spring сет за боена коса

Chroma Absolu Bain Chroma Respect хидрирачки шампон за тенка до нормална чувствителна или оштетена боена коса 250мл

Chroma Absolu Masque Chroma Filler маска за нормална до густа чувствителна или оштетена боена коса 200мл  Chroma Absolu Serum Chroma Thermique спреј со термо заштита за чувствителна или оштетена боена коса 150мл

4,700 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.