Kérastase Curl Manifesto Spring Сет за кадрава коса

Kérastase Curl Manifesto Spring сет за кадрава коса

Curl Manifesto Bain Hydratation Douceur хидрирачки кремаст шампон за нега на сите типови кадрава коса 250мл

Curl Manifesto Fondant Hydratation Essentielle навлажнувачки балсам за сите типови кадрава коса 250мл

3,100 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.