Kérastase Genesis Spring Сет за коса која се соочува со опаѓање

Kérastase Genesis Spring сет за коса која се соочува со опаѓање

Genesis Bain Hydra-Fortifiant зацврстувачки шампон за нормална до масна слаба коса склона кон опаѓање 250мл  Genesis Fondant Renforçateur зацврстувачки балсам за слаба коса склона кон опаѓање 200мл + Genesis Anti-Chute Fortifiant зацврстувачки серум против опаѓање на коса 90мл

5,050 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.