Kérastase Genesis Spring Сет за коса која се соочува со опаѓање

Kérastase Genesis Spring сет за коса која се соочува со опаѓање

Genesis Bain Nutri-Fortifiant зацврстувачки шампон за нормална до сува слаба коса склона кон опаѓање 250мл

Genesis Masque Reconstituant зацврстувачка маска за слаба коса склона кон опаѓање 200мл

3,600 ден

Нема на залиха

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.