Kérastase Specifique Spring Сет за нега на проблематична коса со масен скалп

Kérastase Specifique Spring сет за нега на проблематична коса со масен скалп и суво влакно по должината

Specifique Bain Divalent шампон за масен корен и чувствителна должина на косата 250мл

Specifique Masque Réhydratant гел маска за интензивна хидратација на чувствителна и дехидрирана должина на коса 200мл

3,600 ден

Нема на залиха

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.