KINETA ЛАТЕКС МИНИ ТРАКИ

Комплет  од 3 латекс мини траки .

Комплет од 3 еластично прилагодливи гуми.

Кружните гуми ви овозможуваат да тренирате насекаде: дома, во теретана, на отворено и на пат. Тие се ефикасни за голем број различни вити на горниот и долниот дел од телото. Погоден за активирање на глутеус, странична исхемија, операција на ногата и стабилизација на папочната врвца. 

1,100 ден

Опис

Сет составен од 3 гумени димензии 49,5 x 5,08 см и различни димензии / дебелина:

  • 0,42 см
  • 0,65 см
  • 0,95 см ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.