Клуб маса Мета

Димензии: 50x50x50cm
Материјал: Иверица 1ва класа
ПВЦ кант трака 0.8mm
Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.
Метална конструкција

2,390 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.