Сапун од козјо млеко Базичен

Сапуните се рачно изработени од органско козјо млеко, органско кокосово масло, ладно цедено маслиново масло и други масла, како и билки од невен/коприва.

Основниот сапун е погоден за сите типови кожа. Ја хидрира, омекнува и регенерира кожата.

145 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.