Крема Против Стареење 25+

Роденденска честитка за луѓето кои не ги боли уво за години. А ако плаче заради нова брчка, бело влакно, или едноставно нема многу смисла за хумор, честитката не е за неа/него.

100 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.