НА ПОПУСТ

KRUPS БЕЛ КАФЕМАТ

 • РАБОТА СО КАПСУЛИ
 • ПРОФЕСИОНАЛНА ПОДГОТОВКА НА КАФЕ
 • ЗА ТОПЛИ И ЛАДНИ ПИЈАЛОЦИ
 • КОМПАКТЕН И СТИЛСКИ ДИЗАЈН
 • ПЛАСТИЧНО КУЌИШТЕ
 • БОЈА БЕЛА
 • ДИМЕНЗИИ (Ш Х В Х Д): 13,6 X 27,6 X 26,6 СМ
 • ТЕЖИНА 2,1 КГ

6,999 ден

Опис

АПАРАТ ЗА КАФЕ

 • МОЌНОСТ 1340-1600 W
 • ПРИТИСОК 15,0 БАР
 • ОБЕМ НА РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА 0,8 Л
 • ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА – АВТОМАТСКО НАПОЈУВАЊЕ ПО 5 МИНУТИ
 • ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА БИГОРОТ

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.