Delta Home Крзнено дезенирано ќебе

 

Димензии 150х200 и 200х200

1,083 ден1,355 ден

Исчисти

Опис

100% Полиестер

Дополнителни информации

Димензии

150×200, 200×200

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.