Промоција!

Delta Home Nina Крзнено ќебе

Димензии 150 х 200

561 ден 460 ден

Само 1 останати во залиха

Опис

100% Полиестер

Дополнителни информации

Димензии

150×200

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.