LA ROCHE POSAY EFFACLAR Duo (+) Крем 40ml

Поправа посилно изразени неправилности и настанати флеки. Ефективност веќе по 12 часа.*
(*Инструментален тест, 43 доброволци) Против повторно настанување на неправилности.

Употреба

Нанесете наутро и/или навечер на целото лице со претходно измивање на лицето. Избегнувајте околу пределот на очите

Одлична подлога за шминка.

1,409 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.