LA ROCHE Toleriane Rosaliac AR Хидратантна нега за сува кожа склона кон црвенило 40 ml

Навлажнувачки крем La Roche Posay Toleriane AR против црвенило SPF30 50 ml. Овој хидратантен крем кој брзо се апсорбира ќе помогне во хидратацијата, зајакнувањето и заштитата на вашата кожа од надворешни агресори.
Ултра лесен хидратантен крем
Идеален за сува, чувствителна и склона кон црвенило кожа
Погоден за кожа склона кон розацеа
Висока UVA/UVB заштита – SPF30
Немрсна формула
Финиш без сјај
Без мирис

1,770 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.