LABORATOIRES DE BIARRITZ ALGA MARIS Хидратантен флуид за после сончање

Флуид кој ја смирува кожата и и ја обезбедува хидратацијата која и е потребна по изложување на сонце: чувството на пецкање и горење исчезнува, кожата е смирена и омекната. Благодарение на присуството на Alga-Gorria® – моќен антиоксидант, овој флуид продолжува да ја штити кожата од дејството на слободните радикали, дури и по изложувањето.

Може да се користи од страна на трудници и доилки.
Може да се користи од 1 годишна возраст.

1,105 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.