LABORATOIRES DE BIARRITZ ALGA MARIS Лосион за лице и тело со SPF50

Лосион за заштита од сонце со СПФ50 за лице и тело лесно се нанесува и неговата хидратантна формула е одлична за сува кожа. Одличен за спортски и секаков тип на надворешни активности, на плажа или планина – отпорен е на вода и пот и нема да се растекува во вашите очи (неиритирачки). SPF50 е за многу светла кожа, сензитивна на сончева светлина за време на надворешни активности.

– Хипоалергенски*

– Може да го користат трудници и доилки

– Не содржи парфеми

1,600 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.