LABORATOIRES DE BIARRITZ ALGA MARIS Спреј за лице и тело со SPF30

SPF30 спрејот обезбедува висока природна заштита благодарение на неговите анти-УВА/УВБ минерални филтри и неговиот патентиран екстракт од црвени алги, Alga-Gorria – моќен антиоксидант кој ги неутрализира слободните радикали спречувајќи клеточно оштетување и стареење на кожата предизвикано од сонце.

100% состојки од природно потекло

31% состојки од органско земјоделство

1,275 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.