LACOSTE L.12.12 Pour Eau Fraiche тоалетна вода за жени

L.12.12 Pour Eau Fraiche е објавен во една освежувачка експлозија, каде црвениот портокал и мешавината од грејпфрут се помешуваат со моќните ноти на капина и кедрово дрво.

Повторно осмисли ги правилата на играта и движи се слободно, благодарение на  овој дрвенесто-ароматичен мирис.

3,200 ден4,210 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.