LACOSTE Match Point тоалетна вода за мажи

Match Point мирис: кога емоцијата ве тера на акција. Вдишете ја воодушевувачката свежина на оваа нова тоалетна вода за мажи од Lacoste, експлозивна фузија од две контрастни ноти. Зелената енергија на босилекот и горчливоста на генцијана се комбинираат во свежина која ви го одзема здивот. Возбудливата црна вибрација на дрвенестиот ветивер, носи сила и интензитет на мирисот. Match Point тоалетната вода за мажи е претставена во елегантно шишенце инспирирано од тениските кодови. Уникатната конкавна основа го означува влијанието на решавачката топка, додека зеленото капаче го доловува рекетот на тениската легенда René Lacoste. Преполовена со црна линија, белата етикета е всушност тенискиот терен каде се гради тензијата, за финалниот Match Point.

2,760 ден3,740 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.