LACOSTE Pour Femme Парфем за жени

Мошусен мирис поткрепен со кедарово дрво и сандаловина кои создаваат чувство на кремаста мекост и потсетуваат на допир на кожа. Ова е мирис наменет за оптимистичната жена облечена во коктел фустан со среќен израз и насмевка. Софистициран мирис кој ја прави жената магнет за луѓето околу неа.

3,080 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.