Lalin Baby Super Soft Пелени 4 7-18 кг

7-18 кг

 

431 ден

Дополнителни информации

Пакување (mg, g, kg)

11-25кг, 7-18кг

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.