Lasstore Passion Eau de Parfum Парфем

Состав кој нè исполнува со радост, динамика и младешка енергија. Свежата арома на портокал, јасмин и љубичица, во комбинација со сладоста на ванилата, енергичниот кардамон како и мошусот, создаваат совршен мирис за оптимистки кои страсно се стремат кон остварување на своите соништа.

999 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.