НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 15%

#LAVAZZA ARMONICO Капсули компатибилни за NESPRESSO машина за кафе

Еспресо Армонико, кафе со полн  вкус на печени житни култури и карамела, кое доаѓа од Јужна Америка.

Интензитет 8

10 капсули во пакет

220 ден

Опис

 

Капсули Компатибилни со Nespresso® Original * машините за домашна употреба.

Тежина: 50 гр

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.