НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 15%

#LAVAZZA COLOMBIA Капсули компатибилни за NESPRESSO машина за кафе

Ова богато кафе Арабика со префинет и избалансиран вкус и пријатни овошни ноти се одгледува високо на планините Анде, на територија обележана со високи вулкански земјишта и длабоки шуми.

Интензитет 6

10 капсули во пакет

220 ден

Опис

 

Капсули компатибилни со Nespresso® Original * машините за домашна употреба.

Тежина: 53 гр

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.