LAVAZZA CREMA E GUSTO Капсули за кафе

Бразилска, африканска и азиска мешавина на кафе.

Ароматично еспресо засилено со слатки и чоколадни ноти.

Апсолутно вкусно.

Јачина: 12

375 ден

Опис

Тежина на кутија: 120гр

16 Капсули во 1 кутија

Јачина: 12

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.