LAVAZZA DEK CREMOSO BOX Капсули за кафе

Без кофеинско бразилско еспресо со богат и уникатен вкус.

Јачина: 7

Decaffeinated Brazilian Arabica gives us a full espresso, rich in taste. The Lavazza decaffeination method leaves the unique characteristics of each origin unchanged. Beautiful decaf.

Strength: 7

375 ден

Опис

Тежина на кутија: 120гр

16 Капсули во 1 кутија

Јачина: 7

Box weight: 120g

16 Capsules in 1 box

Strength: 7

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.