LAVAZZA DELIZOSO BOX Капсули за кафе

Бразилско, јужноамериканска и азиска мешавина на кафе слатка арома и малку ликер.

Јачина: 8

From Brazilian, Asian and South American Arabica, espresso with a soft and sweet bouquet and a slightly liqueur-like aroma.

Strength: 8

375 ден

Опис

Тежина на кутија: 120гр

16 Капсули во 1 кутија

Јачина: 8

Box weight: 120g

16 Capsules in 1 box

Strength: 8

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.