Lavazza Espresso Coffee Blue Capsules Arabica Delicato Lungo Капсули за кафе

1 капсула = 22 ден

100 капсули во пакување

2,200 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.