LAVAZZA INTESO BOX Капсули за кафе

Мешавина од американско, арабско и азиско кафе  со зачинети ноти и долготраен вкус.

Убедлив интензитет.

Јачина: 13

375 ден

Опис

Тежина на кутија: 120гр

16 Капсули во 1 кутија

Јачина: 13

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.