LAVAZZA JOLIE LIGHT BLUE Машина за кафе

LAVAZZA JOLIE LIGHT BLUE е  најмалатата и најтивката италијанска машина за кафе.

Со својот елегантен стил од хармонични форми, меки линии и одлично избрани детали, совршено се прилагодува на секој стил во домот.

*Кафематот има гаранција од 18 месеци

 

Тежина на кафематот: 2.6 кг

Боја: Светло сина

 

5,990 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.