LAVAZZA JOLIE RED Машина за кафе

Тежина на кафематот: 2.6 кг

Боја: Црвена

5,990 ден

Опис

LAVAZZA JOLIE RED е  најмалатата и најтивката италијанска машина за кафе.

Со својот елегантен стил од хармонични форми, меки линии и одлично избрани детали, совршено се прилагодува на секој стил во домот.

 

*Кафематот има гаранција од 18 месеци

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.