Lavazza Classy Compact Кафемат

Современ и компактен дизајн

1455 W Моќ

220-240 V AC Напон

50-60 Hz Фреквенција

  • 3 избора на копче на допир за (Еспресо, Долго Еспресо, бесплатна доза)
  • Време за започнување на машината : 20 сек.
  • Капацитет на резервоарот за вода: 0,9 л
  • Резервоар за чаши прилагодлив на 2 висини
  • Работи само со капсули Lavazza Blue Полу – автоматско исфрлање на користени капсули
  • Користен капацитет на контејнери за капсули: 9

 

12,999 ден

Опис

 

Големина и тежина

16,5 см Ширина   37 см Длабина     29,5 см Висина    4,4 кг Тежина

 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.