LAVAZZA LUNGO DOLCE BOX Капсули за кафе

Слатка азиска и јужноамериканска мешавина на кафе  со овошни ноти.

Јачина: 6

Sweet Asian and Central and South American Arabica with fruity notes for a smooth coffee that is appreciated lungo, in a large mug. Long and gently enveloping.

Strength: 6

375 ден

Опис

Тежина на кутија: 120гр

16 Капсули во 1 кутија

Јачина: 6

Box weight: 120g

16 Capsules in 1 box

Strength: 6

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.