#LAVAZZA PASSIONALE BOX Капсули за кафе

Мешавина од бразилско, америкаснко и азиско кафе.

Интензивно еспресо кое  може да се пофали со неговиот малку карамелизиран вкус и  чоколадо.

Целосна страст.

Јачина: 11From Brazilian, Asian and Central and South American Arabica, an intense and harmoniously flavoured espresso that cannot help but boast of its slightly caramelised flavour and hints of chocolate. Full passion.

Strength: 11

375 ден

Опис

Тежина на кутија: 120гр

16 Капсули во 1 кутија

Јачина: 11Box weight: 120g

16 Capsules in 1 box

Strength: 11

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.