НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 15%

LAVAZZA VIGOROSO Капсули компатибилни за NESPRESSO машина за кафе

Одлична мешавина  за интензивно и кремасто кафе со долготраен вкус на карамел, печено на високи температури.

Интензитет 12

10 капсули во пакет

260 ден 220 ден

Опис

Капсули Компатибилни со Nespresso® Original * машините за домашна употреба.

Тежина: 53 гр

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.