LE BON Балсамиран оцет

 

0,5 l

76 ден

Нема на залиха

Опис

6% оцетна киселина

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.