Leonardo da Vinci: Mona Lisa Сложувалка

  • Сложувалка со 1000 парчиња
  • Големина на сликата: 70 x 50 cm
  • Возраст: 12+

890 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.